Inimõiguste Instituut korraldab mais kaks inimõigushariduse koolitust, kus tutvustatakse kaht uut ja huvitavat Euroopa Nõukogu õppemeetodit ning lühikest õppematerjali.

Koolitused toimuvad 19. mail Tartus ja 26. mail Tallinnas.

Õppematerjalid annavad nõu, kuidas käsitleda tunnis vastuolulisi teemasid ning kuidas osata hakkama saada suhtlusvõrgustikes leviva infoga. Õppematerjalid on värskelt eesti ja vene keelde tõlgitud: Vastuoluliste teemade käsitlemine koolis demokraatliku kodakondsuse ja inimõigustealase hariduse abil. Õppematerjal õpetajatele ja Kuidas arendada õpilastes meediast ja suhtlusvõrgustikest pärit teabe hindamise oskust? Õppematerjal õpetajate koolitamiseks demokraatliku kodakondsuse ja inimõigustealase hariduse valdkonnas

Koolitus on suunatud kõikidele õpetajatele, kes on mainitud teemadest huvitatud ning soovivad neile teemadele läheneda ka inimõiguste vaatenurgast. Koolitus hõlmab praktilist tööd, et aidata õpetajatel rakendada väljaannetes tutvustatud õpetamismeetodeid tundides. Koolitus on kõigile tasuta ning koolituskursuse lõpus saab iga osaleja vastava tunnistuse.

Tartu koolitusele registreerumiseks palun täitke registreerimisvorm hiljemalt 16. maiks.

Tallinna koolitusele registreerumiseks palun täitke registreerimisvorm hiljemalt 23. maiks. 

Tartu koolitus toimub Dorpati konverentsikeskuses (Soola 6) ning seda viib läbi Hanna-Liis Kaarlõp; Tallinna koolitus toimub Meriton Spa Hotelli konverentsikeskuses (Toompuiestee 27) ja seda viib läbi Mare Oja. Mõlemad koolitused toimuvad kell 10:30 – 16:00, kaasa arvatud kohvi- ja lõunapaus. 

Lisainfo: info@eihr.ee